همه چیز از دی ماه 1399 شروع شد. هنگامی که زوجی جوان، آرش و مهتاب، برای کسب درامد و حرفه ی خود تصمیم گرفتند تا به بازار فروش طلا وارد شوند. در ابتدا با سرمایه ای اندک و به صورت سیار شروع به فروش زیور آلات کرده و سپس پس از مدتی با استقبالی که از محصولاتشان شد، در پاساژ شبنم یک گالری کوچک را افتتاح کردند. هدف آنها عرضه کار های لوکس و با کیفیت بود و همواره تلاش میکردند تا محصولاتی که در گالری آنها موجود است، از نظر و ساخت متمایز باشد. از دیگر دغدغه های آنها، به روز بودن همه محصولات بود و میکوشیدند زیورآلاتی با توجه به مد روز را فراهم آورند تا سطح کیفی کار خود را حفظ کرده و همچنین به مشتریان خود این اطمینان را بدهند که خرید آنها از هر نظر بهترین باشد.

 

پس از گذشت یک سال و با توجه به پیشرفت در شغلشان به پاساژ طلا و جواهر زرناب نقل مکان کردند. در آنجا شمس گالری کار خود را ادامه داد و با استقبال روز افزون مشتریان، شعبه های دیگر مجموعه شمس شکل گرفتند.

در گام اول یک گالری برای فروش انواع سکه و شمش افتتاح شد که در ابتدا گالری عروش بود و پس از مدتی به شمس کوین  گالری تغییر نام داد. این گالری در طبقه اول پاساژ زرناب – واحد 118 قرار دارد و ویترین کاملی از انواع شمش و سکه را دارا است.

در گام بعدی گالری B18 راه اندازی شد، دلیل آن احساس نیاز به کار های کادویی و محصولاتی با اجرت مناسبتر بود که مجموعه شمس این پتانسیل را در خود ایجاد کرد تا طیف گسترده تری از محصولات را ارائه کند.

در گام نهایی به دلیل تسهیل روند تامین زیورآلات محبوب و تسریع در پروسه موجود شدن آنها، دفتر پخش نیز افتتاح شد تا مجموعه شمس بتواند با بکارگیری تمام ظرفیت خود ، بیش از پیش به رسالت خود پایبند بوده و آن را حفظ کند.